NVIDIA NVS 300: висока чіткість на восьми моніторах

389

NVIDIA оголосила про доступність графічного рішення NVS 300 – графічного процесора для бізнесу, який забезпечує виняткову чіткість зображення на восьми моніторах при мінімальному споживанні енергії.


NVIDIA NVS 300

Графічний процесор NVS 300 націлений на критично важливі комерційні завдання – від центрів управління до біржових залів і цифрової реклами.

Графічний процесор NVS 300 спрощує IT-адміністрування і пропонує найширшу підтримку моніторів в низькопрофільною і компактної відеокарті. Незалежно від типу дисплея (РК, DLP або плазма) і типу системи (стандартний корпус баштового типу, робоча станція або компактний корпус) NVS 300 забезпечує кращу якість зображення VGA, DVI, DisplayPort і HDMI здатність до 2560×1600.

Завдяки новій технології NVIDIA Mosaic2 і ЗА nView Desktop Management , які підтримують одне – і багатоекранні середовища, графічний процесор покращує продуктивність роботи за рахунок ефективного управління робочим столом Windows на кількох моніторах. Технологія NVIDIA Mosaic забезпечує плавне розгортання панелі завдань і прозоре масштабування будь-яких додатків на кількох моніторах до восьми. Технологію NVIDIA Mosaic можна застосувати і для більшої кількості незалежних моніторів або одного екрану високого дозволу, підключивши одну або декілька карт NVS 300.

Графічний процесор NVS 300 має сертифікат EnergyStar і забезпечує виняткову ефективність споживання енергії завдяки вбудованій технології управління живленням, гнучко змінюючи подачу енергії в залежності від працюючих додатків без шкоди продуктивності. Надійна конструкція з пасивним охолодженням забезпечує ультра тихий роботу і підвищує термін служби продукту.

NVIDIA NVS 300 (за рекомендованою виробником роздрібною ціною в 150 доларів) доступний в конфігурації PCI Express x16 і x1 в основних OEM-виробників ПК і робочих станцій і у авторизованих дистриб’юторів.