NVIDIA NVS 300: висока чіткість на восьми моніторах

66

NVIDIA оголосила про доступність графічного рішення NVS 300 – графічного процесора для бізнесу, який забезпечує виняткову чіткість зображення на восьми моніторах при мінімальному споживанні енергії.

NVIDIA NVS 300
NVIDIA NVS 300

Графічний процесор NVS 300 націлений на критично важливі комерційні завдання – від центрів управління до біржових залів і цифрової реклами.

Графічний процесор NVS 300 спрощує IT-адміністрування і пропонує найширшу підтримку моніторів в низькопрофільною і компактної відеокарті. Незалежно від типу дисплея (РК, DLP або плазма) і типу системи (стандартний корпус баштового типу, робоча станція або компактний корпус) NVS 300 забезпечує кращу якість зображення VGA, DVI, DisplayPort і HDMI здатність до 2560×1600.

Завдяки новій технології NVIDIA Mosaic2 і ЗА nView Desktop Management , які підтримують одне – і багатоекранні середовища, графічний процесор покращує продуктивність роботи за рахунок ефективного управління робочим столом Windows на кількох моніторах. Технологія NVIDIA Mosaic забезпечує плавне розгортання панелі завдань і прозоре масштабування будь-яких додатків на кількох моніторах до восьми. Технологію NVIDIA Mosaic можна застосувати і для більшої кількості незалежних моніторів або одного екрану високого дозволу, підключивши одну або декілька карт NVS 300.

Графічний процесор NVS 300 має сертифікат EnergyStar і забезпечує виняткову ефективність споживання енергії завдяки вбудованій технології управління живленням, гнучко змінюючи подачу енергії в залежності від працюючих додатків без шкоди продуктивності. Надійна конструкція з пасивним охолодженням забезпечує ультра тихий роботу і підвищує термін служби продукту.

NVIDIA NVS 300 (за рекомендованою виробником роздрібною ціною в 150 доларів) доступний в конфігурації PCI Express x16 і x1 в основних OEM-виробників ПК і робочих станцій і у авторизованих дистриб’юторів.