Packard Bell dot s: мобільні функції в оригінальному корпусі

329

Packard Bell випустив новий нетбук dot s. Ці нетбуки з оригінальним дизайном кришки і внутрішньої панелі є найбільш тонкими і легкими зі всієї лінійки Packard Bell. Нетбуки dot s від Packard Bell пропонуються в трьох варіантах забарвлення: чорний, рожевий і «шампанське».

Додаток Packard Bell Social Networks ” забезпечує єдиний доступ до всіх популярних соціальних мереж одним натисненням кнопки Packard Bell Social Networks. При натисканні цієї кнопки в правій частині екрану відкривається панель, за допомогою якої ви можете повністю відкрити програму або тільки невелику смугу для отримання інформації в реальному часі з сайтів соціальних мереж, включаючи Facebook, YouTube і Flickr.

Додаток Packard Bell Social Networks дозволяє миттєво публікувати повідомлення прямо з робочого столу, а також грати, оновлювати профіль, переглядати фотографії та відео, обмінюватися ними з друзями і спілкуватися онлайн.

Вбудована веб-камера з роздільною здатністю 1.3 мегапікселя і мікрофон дозволяють вести відеочати з високою роздільною здатністю.

Літій-іонна батарея на 6 клітинок у поєднанні з процесором Intel Atom забезпечує до 8 годин автономної роботи.

Конструкція дозволяє повністю розмістити батарею на 6 клітинок у нижній частині нетбука, злегка піднімаючи корпус для зручності введення тексту.

dot s ідеально підходить для редагування фото і відео і пропонує розширені можливості зберігання та обміну файлами: зокрема, жорсткий диск об’ємом до 250 Гб, універсальний пристрій для читання карт і повна версія Adobe Photoshop Elements 8.

Нетбук dot s з встановленим З Windows 7 Starter з’явиться в роздрібному продажі за попередньою ціною 14 тис. руб.