Packard Bell представив тонкий ноутбук EasyNote Butterfly

573

Packard Bell випустив 13,3-дюймовий ноутбук Packard Bell EasyNote Butterfly s Packard Bell EasyNote Butterfly s – це самий тонкий і легкий ноутбук з усього сімейства Packard Bell (всього 19 мм, 1.75 кг). За рахунок розширених функцій управління електроживленням і програми Packard Bell Social Networks, ноутбуки Packard Bell EasyNote Butterfly s дозволяють постійно підтримувати зв’язок з друзями.

Світло-блакитна сенсорна панель моделі починає світитися при дотику і гасне при відсутності контакту з пальцями, надаючи особливі відчуття навігації.

Функція одночасних натискань забезпечує швидку і ефективну навігацію і дозволяє з легкістю збільшувати або зменшувати розмір зображення, здійснювати пошук фотографій, веб-сайтів і документів за допомогою всього двох пальців. Клавіші з металевим покриттям повторюють стиль алюмінієвої кришки.

Копки управління дозволяють здійснювати відтворення, зупинку, перехід до наступного або попереднього елемента у процесі відтворення музичних композицій або відео, а програмована кнопка може використовуватися для запуску будь-якого часто необхідного програми – наприклад, повній версії Adobe Photoshop Elements 8 для редагування фотографій.

EasyNote Butterfly s споживає мало електроенергії. Для автономної роботи протягом 9 годин без підзарядки ноутбук оснащений дисплеєм зі світлодіодним підсвічуванням, малопотужним процесором від Intel і поліпшеною відеокартою Nvidia GeForce з використанням технології Optimus з можливістю перемикання.

Дисплей формату 16:9 зі світлодіодним підсвічуванням Packard Bell Diamond View забезпечує чітке і яскраве зображення, а Dolby Home Theater – об’ємне звучання і відчуття присутності.

Ноутбуки серії Butterfly s у Росії з’являться у продажу у вересні 2010 року за ціною від 30 тис. руб.