Samsung анонсував нову серію QX ноутбуків преміум-класу

586

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку ноутбуків новими преміум-моделями QX-серії. Моделі представлені в трьох варіантах виконання: з діагоналлю екрана 13,3 дюйма (QX310), 14 дюймів (QX410) і 15,6 дюйма (QX510). Ще більше цікавихнови на сайті http://ex-podarok.com.ua

Завдяки сучасним процесорам Intel Core i5 нові ноутбуки QX забезпечують користувачам високу продуктивність. Щоб заощадити заряд акумулятора, серія QX використовує внутрішній графічний процесор Intel, а при необхідності (наприклад, для перегляду відео, ігор і роботи з графікою) автоматично переключиться на відеокарти Nvidia для кращої графічної продуктивності. Серія QX відрізняється окремим управлінням мультимедійними додатками, потужною аудіосистемою з підтримкою технології SRS Premium Sound для об’ємного 3D-звучання.

Встановлений в ноутбуках літій-полімерний акумулятор забезпечує до 6,9 години автономної роботи. Крім того, нові ноутбуки відрізняються режимом експрес-зарядки Express Charging Mode, скорочують час для повної підзарядки акумулятора до 2-3 годин.

Корпус нових ноутбуків серії QX характеризується обтічними лініями, що нагадують форму крила. Корпус міцний і стійкий до подряпин. Монітор оснащений алюмінієвою кришкою, повноформатний РК-дисплей зроблений у всю ширину корпусу, а спеціальні бічні кришки приховують різні порти. Samsung також оснастила моделі функціональної клавіатурою острівного типу і великим тачпадом з мультитач і розпізнавання жестів.

Компанія наділила нові ноутбуки QX різними корисними функціями та особливостями, максимально спрощують роботу і збільшують швидкість. Технологія Fast Start дозволяє включити і підготувати ноутбук до роботи за лічені секунди. Крім того, новий ноутбук забезпечений спеціальним режимом Опе-touch Wireless, який дозволяє одним натисненням клавіші вийти в мережу без завантаження операційної системи.

Функція AllShare дозволяє, використовуючи DLNA-з’єднання, створити домашню мережу між всіма сумісними пристроями, завдяки чому користувачі зможуть обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами і мобільними телефонами або переглядати на екрані телевізора. Технологія USB Sleep & Charge буде корисна в поїздку або подорож, дозволяючи зарядити будь-який USB-сумісний цифрове пристрій від ноутбука, навіть якщо він вимкнений.