Samsung продемонструвала рекордно високий дохід завдяки мобільному і процесорному напрямкам

30

Третій квартал 2021 року став рекордним для компанії samsung, дохід якої склав 63,1 мільярда доларів сша. Це на 10% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Компанія також повідомила про операційний прибуток у розмірі 13,5 мільярда доларів сша, що на 26% більше, ніж у попередньому кварталі.

Незважаючи на пандемію, напівпровідниковий бізнес технологічного гіганта отримав дохід у розмірі 22,6 мільярда доларів сша, завдяки високому попиту на комп’ютери у зв’язку з повсюдним переходом на дистанційну форму роботи. Продажі dram, в основному для серверів, продовжують зростати і є провідним фактором показників підрозділу. Samsung стверджує, що, незважаючи на глобальний дефіцит компонентів для чіпів, їй вдалося вести бізнес у звичайному режимі, “гнучко керуючи асортиментом продукції”.

Крім бізнесу з виробництва мікросхем, мобільний підрозділ samsung також зробив помітний внесок у рекордний третій квартал. Його доходи склали 24,2 мільярда доларів сша завдяки високим продажам лінійки пристроїв масового попиту і флагманських моделей. Останні включають нові складні пристрої-galaxy z fold 3 і galaxy z flip 3, хоча компанія визнала, що великі маркетингові інвестиції в складні пристрої вплинули на загальний прибуток підрозділу.

Саме завдяки високому попиту на телефони дисплейний бізнес samsung зміг отримати дохід у розмірі 7,5 мільярдів доларів сша. Доходи від виробництва дисплеїв зросли в порівнянні з попереднім кварталом в основному завдяки підвищенню попиту на oled-панелі малого і середнього розміру, незважаючи на відверто слабкий попит на великі панелі.

Samsung