TP-LINK випустив домашній мережевий центр для абонентів ADSL-провайдерів

237

Компанія TP-LINK оголосила про випуск бездротового маршрутизатора TD-W8950ND з вбудованим модемом ADSL2+. Новинка поєднує в собі функції бездротової точки доступу, маршрутизатора і ADSL-модему.


TP-LINK TD-W8950ND

TD-W8950ND базується на технології Lite N і з допомогою технології CCA автоматично усуває конфлікти між радіоканалами. Пристрій забезпечує швидкість передачі даних до 150 Мбіт/с, збільшуючи швидкість до 9 разів, а зону покриття до 4 в порівнянні з традиційними рішеннями на базі стандарту 11g. На основі TD-W8950ND можна швидко створити безпечну високошвидкісну безпровідну мережу, яка з легкістю впорається з ресурсоємними додатками і переглядом потокового HD-відео з будь-якої точки будинку.

TP-LINK TD-W8950ND
TP-LINK TD-W8950ND

TD-W8950ND відповідає новітньому стандарту ADSL2+ і забезпечує підвищену продуктивність: до 24 Мбіт/с для вхідного трафіку і до 1,5 Мбіт/с для вихідного. Маршрутизатор підтримує контроль доступу на основі часу доби, на базі MAC-адреси, IP-адреси або імені домену, таким чином, батьки або адміністратори мережі можуть встановлювати обмеження доступу в Інтернет для дітей або персоналу. Технологія QoS розмежовує Інтернет-трафік у відповідності з встановленими пріоритетами, забезпечуючи стабільну передачу потокового відео і роботу онлайн-ігор, навіть якщо в мережі одночасно працюють кілька користувачів.

Рекомендована роздрібна ціна TP-LINK TD-W8950ND становить 1,6 тис. рублів.