WD початку продажу в Росії оновленої лінійки WD Caviar Blue з SATAIII

463

Корпорація WD оголосила про початок продажів в Росії накопичувачів WD Caviar Blue з надшвидким інтерфейсом SATA 6 Gb/s. Ці накопичувачі, створені відповідно до знаменитих стандартів якості Western Digital, мають повний спектр функцій, що сприяють підвищенню їх швидкодії. WD є першим виробником жорстких дисків, що випустив на ринок накопичувачі з інтерфейсом SATA 6 Gb/s в широкому діапазоні ємностей від 250 до 1000 Гб.

У виробництві SATA контролерів для жорстких дисків, драйверів пристроїв і інтерфейсів сховищ даних, перехід на інтерфейс SATA 6 Гб/с почався в кінці 2009 року. Хоча можливості SATAII вичерпані ще не до кінця, міграція на нову технологію в лінійках WD Caviar Black і WD Caviar Blue здійснюється вже зараз, поки обмеження швидкості при поточному інтерфейсі не стало критичним. Перехід на новий, більш швидкий стандарт стане масовим явищем на початку 2011 року.

Новий WD Caviar Blue з високошвидкісним інтерфейсом SATA 6 гб/c і кеш-пам’яттю об’ємом 32 Мб володіють підвищеною продуктивністю, що особливо помітно при використанні кеш-залежних додатків, таких як ігри, графічний дизайн та редагування цифрового відео.

У числі особливостей нових накопичувачів WD Сaviar Blue c інтерфейсом SATA III:

  • Швидкодія Накопичувачі цього сімейства мають інтерфейс SATA III, об’єм кеш-пам’яті 32 МБ, швидкість обертання шпинделя 7200 про/хв і повний спектр функцій, що сприяють підвищенню швидкодії.
  • Безшумність і вкрай низька температура Правильне охолодження накопичувача підвищує його надійність. Компанія WD продовжує розробляти нові способи зниження робочої температури жорстких дисків, що допомагають захистити як сам накопичувач, так і зберігаються на ньому дані.
  • Ємність – Western Digital випускає накопичувачі WD Caviar Blue c інтерфейс SATAIII ємністю від 250 Гб до 1 Тб.
  • Технологія паркування головок NoTouch – Записуюча головка ні за яких обставин не стикається з поверхнею диска, що сприяє значному зменшенню зношування головок і дисків, а також більш надійному захисту накопичувачів у процесі їх перевезення.
  • IntelliSeek – Обчислює оптимальний час пошуку, що допомагає зменшити рівень енергоспоживання, шуму і вібрації.
  • ShockGuard – Забезпечує моментальну захист працюючих накопичувачів від пошкоджень при сильних ударах і вібрації. Завдяки цій технології накопичувачі WD Caviar володіють найкращою в галузі захистом від механічних пошкоджень.