Як вибрати підшипники?

5-18-2017

Мініатюрними визнаються підшипники, найбільший зовнішній діаметр яких не перевищує 30 мм Внутрішній діаметр самого маленького стандартного метричного мініатюрного підшипника дорівнює 1 мм. при зовнішньому діаметрі 3 мм і ширині також в 1 мм. найменший дюймовий мініатюрний підшипник трохи більше, його розміри 1,016х3,175х1,191 мм. Хочу запропонувати Вам купити миниатюрные подшипники SMB

Существует величезне число областей застосування мініатюрних підшипників (приладових підшипників). Це стоматологічне обладнання, різноманітні електроприлади, контрольно-вимірювальне обладнання, автоматизація та робототехніка, апаратура фотостудій: минилабы, фільм-процесори, принтер-процесори та інші фотомашины, принтери, ксерокси, факси і т. п. Мініатюрні підшипники використовуються в моделюванні, наприклад, при виготовленні моделей літаків, вертольотів і автомобілів.

Любителі спінінгової риболовлі часто стикаються з тим, що спінінгові котушки, встановлені на їх вудилищах, перестають функціонувати з причини виходу з ладу саме мініатюрних підшипників, якими вони рясніють.

Мініатюрні підшипники застосовуються в велосипедах, роликових ковзанах та скейт-бордах.

Таким чином, спектр застосування мініатюрних / приладових підшипників надзвичайно великий. Іноді доводиться дивуватися, де вони використовуються. Бували звернення навіть представників банківської сфери для заміни відпрацьованих свій термін підшипників, встановлених на банкоматах. Потреба в мініатюрних підшипниках існує навіть у авіабудівних підприємств.

Далі ми наводимо таблицю стандартних позначень

W

FR

144

-2Z

FR

85

635

-2RS

W

682X

де:

Матеріал підшипника:

W –нержавіюча сталь

При відсутності префікса – хромована сталь.

Тип підшипника:

MF – метричний з фланцем

MR – метричний

R – дюймовий

FR – дюймовий з фланцем

F – метричний з фланцем

При відсутності префікса – метричний

Номер підшипника

Ущільнення

2Z – безконтактні ущільнення з металу

2RS – контактні ущільнення з синтетичної гуми

2TS – контактні ущільнення з тефлону