Acer поповнив лінійку продуктивних ноутбуків Aspire TimelineX

536

Корпорація Acer представила в Росії нову лінійку ноутбуків Aspire TimelineX, при створенні якої особливу увагу було приділено високій продуктивності, тривалості часу автономної роботи, широким можливостям підключення та дизайну.


Acer Aspire TimelineX 3820Т

Ноутбуки Aspire TimelineX, виконані в надтонкому корпусі, забезпечують до 12 годин автономної роботи і високу продуктивність. Нова лінійка включає в себе 4 моделі: Aspire TimelineX 1830T (11,6 дюйма), Aspire TimelineX 3820Т (13,3 дюйма), Aspire TimelineX 4820Т (14 дюймів) і Aspire TimelineX 5820Т (15,6 дюйма).

Товщина ноутбуків Aspire TimelineX становить 25 мм. Вага молодшої моделі (Aspire TimelineX 1830T) – 1,4 кг, а старша модель (Aspire TimelineX 5820Т) важить всього 2,4 кг.

Завдяки спеціальній системі охолодження, ноутбук Aspire TimelineX не нагрівається, що особливо важливо, якщо користувач працює, тримаючи його на колінах. Кришка Aspire TimelineX, зроблена з матового алюмінію, що забезпечує міцність, надійність і легкість пристрою. Кут відкриття кришки збільшений до 165 градусів, що дає ще більший комфорт при роботі.

Енергоефективність – це ключове поняття, що лежить в основі архітектури та технологічного дизайну пристроїв серії TimelineX. Саме тому ці ноутбуки оснащені енергозберігаючими вентиляторами і жорсткими дисками; сучасними компонентами, що дозволяють значно скоротити енергоспоживання системи, а також РК-дисплеями зі світлодіодним підсвічуванням, що дозволяють заощадити до 33% електроенергії порівняно зі стандартними дисплеями ноутбуків. Крім того, дисплеї ноутбуків Aspire TimelineX створені на основі технології Intel Display Power Savings Technology (iDPST), що дозволяє зменшити рівень підсвічування дисплея з мінімальним збитком для комфортного перегляду даних.

Ноутбуки серії Acer Timeline X створені на основі новітніх процесорів сімейства 2010 Intel Core, що забезпечують високу продуктивність для відтворення музики, ігор, відео, фільмів, фотографій, спілкування в соціальних мережах і роботи з іншими ресурсоємними додатками. Нові процесори Intel Core i7 і Core i5 також використовують ексклюзивну технологію Intel Turbo Boost, яка дає динамічне прискорення у відповідності з навантаженням і оптимізує продуктивність, коли це необхідно.

Ноутбуки лінійки Aspire TimelineX пропонують яскраве зображення і підвищену читаність в умовах поганого освітлення завдяки екрану Acer CineCrystal зі світлодіодним підсвічуванням, співвідношенням сторін 16:9, дозволом HD 1366X768. А система звуку Dolby Home Theater v3 забезпечує реалістичне і чітке просторове звучання.

Ноутбуки серії TimelineX обладнані вбудованими відеокартами наступного покоління з підтримкою Microsoft DirectX 11 для ігор і перегляду відео у високому дозволі. З допомогою Acer Arcade Deluxe, мобільного мультимедійного центру, можна переглядати, організовувати, відтворювати і обмінюватися мультимедійними файлами. З його допомогою можна створювати слайд-шоу або списки відтворення, перетворювати файли або завантажувати зображення і відео в соціальні мережі.

Під кришкою ноутбука ховається надчутлива клавіатура Acer FineTip з широкими клавішами для зручності введення тексту. Для додаткового зручності, модель Aspire TimelineX 5820T (15,6 дюйма) обладнана виділеної цифровою клавіатурою. Тачпад забезпечує більш комфортну навігацію: круговими рухами пальцем можна прокручувати веб-сторінки, перегортати файли і фотографії, пересуватися по музичному play-листу. Також можна збільшувати або зменшувати зображення за лічені секунди, використовуючи різноманітні додатки. Завантаження фотографій, веб-сторінок, PDF-документів або музичних альбомів легко здійснюється за допомогою одного дотику.

Ноутбуки лінійки TimelineX використовують найсучасніші дротові і бездротові технології: 3G (для окремих модифікацій), підключення Wi-Fi Certified з підтримкою Acer SignalUp з використанням бездротової технології Nplify, Bluetooth 2.1+ (для окремих модифікацій) і Gigabit LAN. Рішення Acer Video Conference, що включає веб-камера Acer Crystal Eye 1,3 МБ з високим дозволом і вбудований мікрофон, що дозволяє залишатися на зв’язку і організовувати відеоконференції.

Ноутбуки серії Timeline X оснащені модулями пам’яті DDR3 об’ємом до 8 Гб, що дає швидкий відгук системи і можливість одночасного виконання кількох програм. Жорсткі диски великого об’єму дозволяють зберігати постійно зростаючий обсяг цифрових даних, а пристрій для читання карт «multi-in-1» з підтримкою найпоширеніших форматів забезпечує швидку передачу даних.

Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire TimelineX 3820T – від 28,5 тис. рублів.
Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire TimelineX 4820T – від 32 тис. рублів.
Рекомендована роздрібна ціна Acer Aspire TimelineX 5820T – від 39 тис. рублів.