Logitech анонсує Logitech Wireless Desktop MK710

249

Компанія Logitech представила свою нову розробку Logitech Wireless Desktop MK710 — перший комплект клавіатура + миша з тривалістю роботи від батарейок до трьох років для обох пристроїв; також варто відзначити крихітний приймач Logitech Unifying, зручні клавіші, виконані за технологією Logitech Incurve keys, і режим надшвидкої прокрутки.


Logitech Wireless Desktop MK710

Трирічний термін роботи батарей можливий завдяки тому, що дані передаються в швидкісному бездротовому режимі на частоті 2,4 ГГц, яка набагато ефективніше звичної для таких систем частоти 27 МГц. Крім того, за рахунок скорочення часу, протягом якого клавіатура і миша залишаються активними в режимі очікування, Wireless Desktop MK710 економить енергію і зменшує час затримки при поновленні друку або роботи з мишею. (Час роботи клавіатури Logitech від батарейок визначається з розрахунку двох мільйонів натискань на рік в офісному ритмі; час роботи від батарей для мишей Logitech залежить від звичок користувача та особливостей використання комп’ютера).

Вперше представлений в серпні 2009 року крихітний приймач Logitech Unifying настільки малий, що без проблем залишається в гнізді ноутбука і не заважає при переміщенні. При цьому один приймач підтримує до шести Unifying-сумісних пристроїв Logitech – клавіатур і мишей. Він звільняє настільки затребувані порти USB, і спрощує додавання периферійного обладнання в незалежності від вашого поточного місця знаходження.

Плоска клавіатура оснащена клавішами Logitech Incurve keys і м’яким упором для рук. Злегка увігнута конструкція клавіш Incurve повторює форму подушечок пальців і допомагає відшукати потрібні кнопки. Більш того, м’які, закруглені грані спрощують ковзання пальців по клавіатурі. М’який упор для рук дає можливість розслабити кисті в проміжках між набором тексту, а з допомогою РК-панелі зручно відстежувати стан клавіш Caps Lock, Scroll Lock, Num Lock і заряд батареї.

Лазерна миша працює на різних поверхнях, забезпечуючи точність управління. Режим надшвидкої прокрутки дозволяє миттєво перегортувати довгі документи або, при бажанні, переключитися в режим посторінкового перегляду по кожному клацання, що зручно при роботі зі слайдами, знімками і списками. Ергономічна форма, розроблена спеціально для роботи правою рукою, дозволяє розташовувати кисть найбільш природним чином. Скачавши додаткове ПЗ, ви зможете швидко перемикати програми або веб-сторінок, завдяки трьом програмованих кнопок, які розташовані поруч з великим пальцем.

Швидка передача даних, практично повна відсутність затримки чи пропадання сигналу, плюс 128-бітове шифрування за стандартом AES забезпечують користувачам захищеність будь-якої інформації, переданої з клавіатури на приймач на комп’ютері.

Очікується, що комплект з клавіатури і миші Logitech Wireless Desktop MK710 надійде в продаж у Європі в лютому 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 100 євро.