Нові закони і виклики. Які зміни очікують технологічний бізнес у 2022 році.

25

Як російському бізнесу не тільки залишитися на плаву, а вирости в рази в період постпандемії, обговорять лідери з провідних технологічних компаній на осінній конференції про цифрові технології для бізнесу — tech week 2021.

Перші підсумки масової цифровізації. Як бізнес адаптується до сучасних умов? нові пріоритети при побудові команд і створенні проектів. Як виправити помилки при впровадженні змін і не допускати їх надалі.

В рамках конференції експерти дадуть відповідь на ці та інші питання, поділяться своїми практичними кейсами з адаптації бізнесу до мінливих умов ринку. Власники та керівники компаній зможуть знайти актуальні та ефективні рішення для своїх робочих завдань.

Вдруге цього року вона пройде з 09 по 11 листопада в технопарку сколково. У конференції візьмуть участь понад 300 спікерів. Традиційно протягом 2 днів функціонуватиме виставка, на якій понад 180 компаній представлять свої технології для вирішення завдань бізнесу. Для участі в конференції необхідно придбати квитки.

Але tech week це не тільки освітній захід, а й майданчик для активного нетворкінгу. Для плідного спілкування представників технологічного бізнесу створені спеціальні проекти: speed networking, менторська вітальня, кар’єрні консультації, tech club, afterparty та інші.

Переваги конференції

практичні знання , яких немає у вільному доступі

досвід експертів з міжнародних компаній.

зв’язки , на встановлення яких пішли б роки.

2-денна мультиформатна конференція з 17 тематичними потоками

виставка технологій . Більше 180 компаній нададуть рішення для бізнесу на одному майданчику;

кар’єрні консультації . Персональні бесіди з провідними hr-експертами про розвиток кар’єри.

менторська вітальня . Індивідуальна 30-ти хвилинна сесія з розбором кейсів від експертів у сфері інноваційних технологій, чий час коштує дорого.

день навчання . Інтенсивна програма навчання для управлінців від експертів-практиків. Всі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

speed networking . Бізнес-спілкування у форматі speed dating. Більше 10 корисних контактів за 30 хвилин.

пітчі стартапів. ви зможете отримати експертну оцінку вашого проекту від найбільших інвесторів країни;

afterparty tech week . Масштабна вечірка, що закриває основну програму конференції. Яскрава шоу-програма, спеціальний гість і розслаблена атмосфера для спілкування.

tech week club . Закритий клуб для технократів: практичні сесії, розбори кейсів компаній від топ-спікерів і закриті екскурсії в технологічні компанії.

онлайн-платформа

17 великих секцій про нові технології на одному майданчику:

— цифрова трансформація бізнесу — віртуальна і доповнена реальність — інновації для керівників і власників бізнесу — fintech — сучасні підходи до управління — штучний інтелект і великі дані — блокчейн — hr-tech — digital маркетинг — digital sales — ecommerce технології — бізнес-аналітика — освітні технології / ed-tech — інновації в промисловості — технології в retail — технології, трансформують компанії — інформаційна безпека бізнесу

Детальна програма конференції: посилання.

Серед спікерів:

— денис серіченко, член ради директорів microsoft в росії, директор з технологічної політики

– віктор чеканов, генеральний директор megogo росія

– дмитро шушкін, генеральний директор abbyy росія

– михайло бернер — генеральний директор visa в росії

— герман гаврилов-засновник і генеральний директор roistat

— олексій захаров, засновник і президент superjob

За підтримки:

New space of trade, demis group, elma, starforce, цтр некст, personik, bsl, црмм, neuro.net, selectel, рево тих, qlab, телефонні системи, to the mars

Tech week варто відвідати, якщо ви хочете:

— отримати перевагу над конкурентами. Змінити свою свідомість, знайти нові зв’язки і готові рішення для свого бізнесу.

– послухати і познайомитися з топовими спікерами. Більше 300 доповідей від кращих фахівців у своїй галузі.

— впровадити сучасні практики. Майстер-класи від експертів, роботу в команді.

– дізнатися про інноваційні технології. Виставка технологічних рішень для бізнесу.

— презентувати свій проект або компанію. Орендувати стенд і розповісти про свої послуги. Отримати швидку зворотний зв’язок про свій продукт.

– знайти нові бізнес-зв’язки. Обмінятися ідеями з колегами та спікерами, укласти ділові угоди під час конференції та на масштабній вечірці afterparty.

Відгуки про tech week:

Телефон: +7 499 348 20 04