Packard Bell представляє нові моделі 2011 року

508

В рамках виставки International CES в Лас-Вегасі компанія Packard Bell оголосила, що в 2011 році планується випуск декількох нових стильних продуктів.

У перші тижні 2011 року компанія Packard Bell готується представити наступні новинки: нові ноутбуки Packard Bell EasyNote серії S, нову версію популярних настільних ПК Packard Bell ixtreme, асиметричну модель РК-дисплея для серії Packard Bell Maestro, а також нові пристрої зберігання даних PB Go.

Ноутбуки Packard Bell EasyNote серії S пропонуються в різних колірних варіантах поєднань кришки і внутрішньої панелі і з різними розмірами екрану, що дозволяє вибрати потрібний ноутбук для будь-якого стилю життя.

14-дюймовий широкий екран Packard Bell EasyNote NS забезпечує компактний формат і широкі можливості для розваг. 15,6-дюймовий Packard Bell EasyNote TS створений для виконання щоденних завдань, а 17,3-дюймовий Packard Bell EasyNote LS являє собою альтернативу домашнім настільним комп’ютерам з широкими можливостями для мультимедійних розваг.

Новий Packard Bell ixtreme відрізняється витончено вигнутими лініями корпусу, блискучої чорної поверхні та логотипу з білим підсвічуванням. Великий обсяг пам’яті забезпечує широкі можливості зберігання даних: фільмів, фотографій і музики.

Нові Packard Bell Maestro мають блискучу білу поверхню і відрізняються тонким дизайном корпусу. Крім того, 18-дюймова асиметрична модель відрізняється компактністю.

Лінійка пристроїв PB Go з малою вагою включає дві нові моделі для безпечного і надійного зберігання ваших даних.