Panasonic представив фотоапарати DMC-FS37/FS35 з роздільною здатністю 16,1 мегапікселя

533

Компанія Panasonic представила нові фотоапарати DMC-FS37/FS35 з роздільною здатністю сенсора 16,1 мегапікселя. Вони оснащені високоякісним ширококутним (28 мм) об’єктивом LEICA DC з потужним 8х оптичним трансфокатором (28-224 мм в еквіваленті 35 мм камери). Також фотоапарати DMC-FS37/FH27 і DMC-FS35/FH25 обладнані великим 3-дюймовим РК-екраном, який дозволяє керувати автофокусуванням, трансфокацией і спускати затвор одним дотиком.


Panasonic DMC-FS37/FS35

Процесор зображення Venus Engine VI, представлений в камерах DMC-FS37 і DMC-FS35, використовує технологію «Інтелектуальне дозвіл», яка обробляє сигнал, допрацьовуючи різні ділянки зображення, що дозволяє добитися високої чіткості і деталізації знімків. До того ж, за допомогою цієї технології стала можливою реалізація функції «Інтелектуальне масштабування», яка дозволяє розширити кратність оптичного трансфокатора з 8 до 10, при цьому зберігається висока якість зображення. Завдяки дозволу сенсора рівному 16,1 мегапікселя та системою автофокусування Sonic Speed, ви зможете ловити унікальні моменти. При цьому за рахунок спільної роботи сенсора і процесора зображення Venus Engine VI забезпечується висока якість зображення.

Режим iA (Інтелектуальний Авто) став ще краще, до традиційних функцій: оптичному стабілізатору зображення MEGA O. I. S., предотвращающему тремтіння рук, Інтелектуальному управління світлочутливістю, що дозволяє зняти швидкий рух, Визначення осіб та Інтелектуальному селектору сценічних режимів – були додані нові можливості: «Стежить автофокусування» і «Інтелектуальна експозиція». Після включення режиму iA відбудеться автоматична активація всіх допоміжних функцій – насолоджуйтесь процесом зйомки, не відволікаючись на зміну настройок у разі зміни зовнішніх умов.

Необхідно відзначити і можливість зйомки HD-відео в дозволі 720p. До того ж, користувач оцінить новий додаток LUMIX Image Uploader, що дозволяє за допомогою ПК миттєво публікувати фотографії в Facebook і відео в YouTube.

Фотоапарати DMC-FS37/FS35 укладені в металевий матовий корпус, доступні наступні кольори: срібна, чорна, червона (FS37) або срібна, чорна, червона, синя і жовта (FS35). При цьому в обох фотоапаратів є ручка, яка гарантує комфорт при повсякденному зйомці.

Фотоапарати DMC-FS18 (16,1 мегапікселя) і DMC-FS16 (14,1 мегапікселя) оснащені новим ширококутним (28 мм) високоякісним об’єктивом LEICA DC-ELMAR з 4х оптичним трансфокатором (28-224 мм в еквіваленті 35 мм камери). Конструкція об’єктива включає 9 елементів, об’єднаних у 7 груп, а також 3 асферичні лінзи з 6 асферичними поверхнями – таке рішення дозволило досягти неймовірної компактності корпусу при високій якості оптики. Завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл» стала можливою реалізація функції «Інтелектуальне масштабування», що дозволяє збільшити коефіцієнт трансфокації приблизно в 1,3 рази, без втрати якості зображення навіть при використанні цифрового збільшення. Відповідно, кратність оптичного масштабування може бути віртуально збільшена з 8 до 10. Більш того, функція Розширеної оптичної трансфокації збільшує кратність збільшення до 18 (при дозволі 3 мегапікселі), задіявши центральну частину ПЗС-сенсора, – ви зможете ще сильніше наблизитися до об’єкта зйомки.

До того ж, фотоапарати DMC-FS37 і FS35 оснащені кнопкою «Проста трансфокація», яка полегшує використання трансфокатора. Одним дотиком ви можете виставити максимальну, 8х кратність об’єктива. Другим дотиком до цієї кнопки ви включите «Розширену оптичну трансфокацию», що збільшує кратність об’єктива до 18х.

Завдяки новому сенсорному екрану фотоапарат DMC-FS37, компанії Panasonic вдалося вийти на новий рівень зручності управління камерою. Одним дотиком до РК-екран (230 тис. точок) ви можете вказати точку фокусування і навіть спустити затвор. Великий розмір екрану (3 дюйми) дозволяє розглянути всі дрібні деталі, при цьому, вам буде простіше перевірити точність фокусування.

Після того як ви вкажете об’єкт для системи фокусування, камера буде відстежувати всі його переміщення за допомогою стежить автофокусування. А «Інтелектуальний селектор сцен», що працює в режимі iA, автоматично вибирає відповідний режим в залежності від того, якого об’єкта ви торкнулися. Наприклад, якщо ви торкнетеся людського обличчя, буде включений портретний режим, якщо ви торкнетеся заднього плану, то включиться пейзажний режим, а дотик до об’єкта, розташованого близько до камери, включить режим макро. Усіма налаштуваннями камери ви можете управляти за допомогою сенсорного екрану. При цьому ви можете змінювати будь-які налаштування прямо в режимі зйомки, для цього достатньо торкнутися відповідної піктограми.

Сенсорний екран підходить не тільки для зйомки, але і перегляду зображень. Доторкнувшись до однієї з сотні мініатюр, ви зможете переглянути оригінальне зображення. Щоб переглядати фотографії в певній послідовності, просто додайте зображення в обране, для цього достатньо перетягнути пальцем в колекцію знімків. Максимальне можливе збільшення в режимі відтворення – 16х.

Функція «Інтелектуальний РК-екран», представлена в камерах DMC-FS37 і FS35, автоматично регулює рівень яскравості відповідно до зміни умов освітлення (11 кроків), навіть яскраве сонце не буде проблемою.

У фотоапаратах DMC-FS37 і FS35 представлений новий високошвидкісний процесор зображення Venus Engine VI, завдяки технології «Інтелектуальне дозвіл», він гарантує високоякісну обробку сигналу.

Технологія «Інтелектуальне дозвіл» автоматично виділяє три типи ділянок на зображенні: контури, текстурні ділянки та області з м’якими колірними переходами – і успішно покращує краю, підкреслюючи текстуру, завдяки чому знімки стають більш чіткими. Що стосується ділянок з м’якими колірними переходами, з ними працює система придушення шумів процесора Venus Engine VI, яка робить переходи більш плавними. Крім традиційних технік підвищення різкості зображення, технологія «Інтелектуального дозволу» здатна обробляти надходить сигнал піксель за пікселем найбільш ефективним чином. В результаті ви отримуєте природні, різкі і деталізовані фотографії та відео.

Багатозадачний процесор зображення Venus Engine VI відрізняється високою швидкістю відгуку. Затвор спрацьовує наблизить. за 0,005 сек після натискання кнопки спуску, що в поєднанні з системою автофокусування Sonic Speed дозволяє знімати несподівані моменти.

Процесор зображення Venus Engine VI підтримує режим «Високої світлочутливості», який дозволяє камер DMC-FS37 і FS35 знімати зі значенням світлочутливості рівним 6400. Тепер ви зможете знімати в темних приміщеннях, не використовуючи спалах. У фотоапаратах DMC-FS37 і FS35 з’явилися дві нові функції: «Стежить автофокусування» і «Інтелектуальна експозиція». Завдяки стежить автофокусуванні фотоапарат може навестися на будь-який об’єкт і стежити за кожним його рухом. Інтелектуальна експозиція дозволяє досягти оптимальної експозиції в будь-якій частині зображення, ця функція запобігає появі вибитих тіней або світел, покращуючи плавність тонових переходів і деталізацію зображень. У разі якщо камера визначає об’єкт в контровому світлі, автоматично активується функція компенсація контрового світла.

Інтелектуальний селектор сценічних режимів вибирає один з 6 доступних режимів: Макро, Портрет, Пейзаж, Нічний портрет, Нічний Пейзаж і Захід – відповідно до умов зйомки. Оптичний стабілізатор зображення MEGA O. I. S.) пригнічує тремтіння рук, а «Інтелектуальне управління світлочутливістю» запобігає розмиття швидко рухомих об’єктів, оптимізуючи витримку і світлочутливість, – знімки виходять чіткими і різкими незалежно від умов зйомки. Функція «Визначення осіб» дозволяє знімати портрети з ідеальною фокусуванням і експозицією, і, до того ж, коригує небажаний ефект «червоних очей».

У фотоапаратів DMC-FS37 і FS35 з’явилися нові функції, які дозволяють ділитися фотографіями і відео. Все що для цього потрібно зробити – відзначити потрібні фотографії, які ви хочете опублікувати, підключити камеру до ПК і виконати зазначені інструкції. Ви можете додавати коментарі зображень і сповіщати по електронній пошті друзів про оновлення альбому. Фотографії публікуються в Facebook, а відео в YouTube.

Нові фотоапарати DMS-FS37 і FS35 знімають динамічний HD-відео в дозволі 1280 х 720p при швидкості 24 кадри/с, на додаток до звичайного дозволом 640 х 480 у форматі Motion JPEG.

Всі 28 сценічних режиму, в тому числі і отримали визнання користувачів режими «Малюк» і «Вихованець», автоматично вибирають параметри, відповідні ситуації. Вбудована пам’ять була збільшена до 70 Мб.

Додаток PHOTOfunSTUDIO 6.0 дозволяє сортувати і систематизувати тисячі фотографій і відеороликів.

Функція Розпізнавання облич автоматично розпізнає людей на фотографіях і відповідно сортує зображення. З фотографій, знятих в режимі «Панорама», ви можете складати панорамні зображення і зберігати їх у форматі MOV. З вибраних фотографій ви можете створити слайдшоу і додати до нього музику.

До того ж, за допомогою LUMIX Image Uploader (функція прямого завантаження) можна завантажувати фотографії в Facebook і відео в YouTube.