Samsung представив нову лінійку телевізорів 2011 року

507

Компанія Samsung Electronics в рамках міжнародної виставки CES 2011 в Лас-Вегасі представила нову лінійку телевізорів 2011 модельного року.

Лінійка телевізорів 2011 року відрізняється поліпшеною якістю зображення, незалежно від його формату: 2D, 3D, HD або потокове відео. Моделі також піднімають планку якості домашніх розваг, завдяки новим можливостям роботи з додатками та додатковими пристроями. У новій лінійці був застосований ряд конструкторських нововведень. Так, корпус деяких моделей отримав особливу тонку рамку, що дозволило збільшити розмір екрану без значного збільшення розміру телевізора.

У 2011 році Samsung представить близько 30 нових моделей телевізорів з діагоналлю екрану від 19 до 65 дюймів в 9 продуктових серіях.

Деякі телевізори Samsung з лінійки 2011 року запропонують користувачам новий сервіс Smart Hub. Інженери компанії змогли удосконалити і об’єднати перспективні і популярні програми та послуги в одному потужному сервісі.

Smart Hub включає в себе:

  • Утиліту Search All, яка забезпечує легкий інтуїтивний пошук по контенту телевізора або будь-якого іншого DLNA-сертифікованого пристрою (ноутбук, мобільний телефон, сховища інформації тощо).
  • Послугу «Відео», яка рекомендує телепередачі, фільми, серіали і музичні кліпи, ґрунтуючись на історії перегляду.
  • Інтернет-браузер, що забезпечує комфортний серфінг по мережі безпосередньо на екрані телевізора.
  • Samsung Apps — найбільший у світі магазин додатків для смарт-телевізорів, який пропонує широкий спектр різного контенту: розваги, ігри, новини, відео, соціальні мережі, спілкування та багато іншого.

Samsung також очікує, що 2011 рік стане переломним роком для смарт-телевізорів. Тому практично всі нові моделі з діагоналлю екрана 40 дюймів будуть підтримувати установку додатків і вихід в інтернет.

Новітні LED-телевізори серії D8000 мають ефектним корпусом з надтонкою рамкою, шириною всього 0,2 дюйма. Це рішення акцентує увагу на якісному та яскравому екрані, одночасно підкреслюючи своїм металевим покриттям статус пристрою.

Телевізори серії D8000 мають частоту оновлення екрану 240 Гц, 2 миллисекундное час відгуку (MPRT) і вдосконалену LED підсвічування, що дозволяє відтворювати 2D, 3D HD зображення з високою чіткістю і природністю кольорів. На додаток до технології Ultra Clear Panel у телевізорах серії D8000 також застосовуються такі інновації, як технологія локального тривимірного затемнення 3D Local Dimming і технологія локального підсилення контрасту LCE. Все це разом забезпечує якісне зображення з глибокими чорними і м’якими білими тонами.

Всі телевізори серії D8000 поставляються в комплекті з новими фірмовими Bluetooth 3D-окулярами і інноваційним пультом управління TwinView Touch Control. Пульт має вбудований 3-дюймовий сенсорний екран, який, крім усього іншого можна використовувати як додатковий ТВ-екран.

D8000 оснащується вбудованим модулем Wi-Fi, що в поєднанні з технологією Smart Hub дозволяє завантажувати додатки та контент або працювати з іншими цифровими пристроями. Підключити всі сертифіковані пристрої в одну мережу з телевізором можна з фірмовим протоколами Wireless Link і One Foot Connection, або по протоколу DLNA.

Як і старша серія, LED-телевізори Samsung D7000 є вдалим поєднанням високих технологій та принадного, мінімалістського дизайну. Тонка 0,2-дюймова металева рамка навколо екрану покрита шаром кришталево прозорого пластику — новий прояв фірмової дизайн-концепції Touch of Color (ToC). Особливістю стилю D7000 є плавний перехід від прозорого покриття в центрі до глибокого червоного кольору на краях корпусу. Х-подібна стійка стала тонше, порівняно з тією, яка застосовувалася в моделях в 2010 році. Крім того, вона відрізняється більш низькою посадкою, що забезпечує більшу стійкість і надає елегантності зовнішньому вигляду.

Перегляд 3D-відео ще не був таким простим, як з новими LED-телевізори Samsung серії D7000. Нова технологія автопідстроювання Auto 3D Format Setup автоматично розпізнає входить 3D-сигнал.

3D-телевізори також оснащені передовою технологією управління підсвічуванням Auto Motion Plus. Фірмова розробка, покадровий інтерполяційний алгоритм, забезпечує чітку двомірну або тривимірну картинку і переходи без змазувань.

Інноваційна платформа Smart Hub в новому LED-телевізорі Samsung серії D7000 перетворює його в повноцінний центр домашніх розваг із широкими можливостями для інтернет-серфінгу, ігор або перегляду відео.

Нові LED-телевізори Samsung серії D6500 розроблені з використанням фірмових еко-технологій для мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище протягом усього періоду експлуатації.

Технологія 3D Peak Algorithm дозволяє знизити загальне енергоспоживання телевізора на 15%, притому, що яскравість збільшилася на 20%. В додаток до цього унікальна технологія Motion Adaptive Dimming допоможе ще до 20% скоротити витрату енергії за рахунок інтелектуального управління LED-підсвічуванням. Телевізори Samsung серії D6500 також забезпечені спеціальною функцією Energy Gauge і енергозберігаючим режимом Energy Saving Mode, які регулює рівень підсвічування, знижуючи загальне енергоспоживання до 40%. Всі матеріали, застосовувані при виробництві даної серії телевізорів, повністю відповідають суворим екологічним нормам RoHS.

Дизайн LED D6500 повністю витриманий у відповідності з оновленою фірмовою концепцією ToC. Корпус відрізняється тонкою рамкою навколо екрану і спеціальним покриттям із прозорого пластику з глибоким синім відтінком.

Нові телевізори LED D6500 забезпечують чітке і якісне відтворення тривимірного контенту. Це досягається за рахунок застосування найкращих панельних технологій і систем поліпшення якості зображення. Унікальна фірмова технологія подвійної зміни кадру знижує час оновлення зображення на 50%, завдяки чому поліпшується якість тривимірного зображення.

Плазмові телевізори Samsung серії D8000 підтримують відтворення 2D/3D контенту в високоякісному Full HD дозволі. Дизайн телевізорів виконаний у відповідності з новою концепцією ToC. Корпус відрізняється тонким металевим обідком екрану срібного кольору з покриттям із прозорого пластику. Це надає новим телевізорів витончений зовнішній вигляд, завдяки чому він сприймається як продукт преміум-класу. Дане рішення дозволило збільшити розмір екрану без значного збільшення загальних габаритів пристрою.

Плазмові телевізори серії D8000 забезпечені технологіями Samsung Real Black Filter і Crystal Full HD engine з режимом Cinema Smooth, які дозволяють зменшити відблиски, що виникають із-за сильного зовнішнього освітлення забезпечують м’яке згладжування при особливо динамічних сценах. Ці технології в сукупності забезпечують винятковий рівень динамічної контрастності 3,000,000:1 і глибину зображення.

Плазмові телевізори серії D8000 також сумісні з новими Bluetooth 3D-окулярами і інноваційним пультом управління TwinView Touch Control. Його можна використовувати в якості портативного телевізора, QWERTY-клавіатуру для введення тексту або універсального пульта дистанційного керування різними пристроями. Телевізор відрізняється підтримкою внутрішніх DLNA-мереж і нового сервісу Smart Hub, забезпечує доступ до багатьох програм з фірмового магазину Samsung Apps.

Ультратонкі плазмові панелі Samsung серії D6500 — це нові 3D Full HD (1080p) моделі для користувачів, які хочуть отримати сучасний і функціональний телевізор за останнім словом техніки.

Плазмові телевізори Samsung серії D6500 відрізняються елегантним чорним корпусом і матовою обробкою. Привабливий зовнішній вигляд доповнює стильна підставка з ніжкою з прозорого пластику, закріплена на матовому металізованої основі.

Телевізори оснащені передовою технологією конвертації зображень, яка дозволяє в режимі реального часу перетворити звичайне зображення в тривимірне високої чіткості. Продуктивна система не лише забезпечує конвертацію зображення, але також покращує якість картинки, роблячи її більш чіткою і насиченою. Плазмові телевізори серії D6500 також використовують бездротове підключення Bluetooth для синхронізації з новими активними 3D-окулярами Samsung. Новий формат підключення забезпечує більш стабільну та злагоджену роботу очок з телевізором, а також більш широкий кут огляду.

Телевізор має вбудований модуль Wi-Fi і працює з новим сервісом Smart Hub, дозволяючи завантажувати різні додатки або дивитися відео з мобільного пристрою, використовуючи внутрішню домашню мережу.