Verbatim представила нову лінійку портативних жорстких дисків ємністю 1 Тб

379

Verbatim представив нову лінійку яскравих портативних жорстких дисків USB 3.0 ємністю 1 Тб. Колірна гамма Verbatim USB 3.0 Portable Store ‘n’ Go включає в себе шість неонових відтінків – від синього (Carribean Blue) до рожевого (Hot Pink). У накопичувачах використовується нова високошвидкісна технологія USB 3.0, що дозволяє вдесятеро збільшити продуктивність у порівнянні з існуючими інтерфейсом USB 2.0.

Жорсткі диски Verbatim USB 3.0 Portable Store ‘n’ Go 1 Тб з’являться у продажу в кінці січня 2011 року за рекомендованою ціною 4,2 тис. руб.

Завдяки мініатюрним розмірам, всього 127x82x20 мм, він дозволяє з легкістю переносити збережену інформацію – цифровий матеріал і повсякденні робочі файли.

Пропускна здатність цього портативного жорсткого диска, завдяки новій технології USB 3.0, досягає 4,8 Гбіт в секунду і робить його високошвидкісним рішенням для швидкої передачі файлів навіть великих обсягів. У комплекті з диском поставляється універсальний кабель, по якому здійснюється передача даних і надходить харчування, що виключає необхідність в окремому кабелі живлення.

На портативні жорсткі диски USB 3.0 встановлені два програмних пакета. Перший, Nero BackItUp & Burn Essentials, об’єднує в одній програмі три важливих функції: на додаток до регулярного резервного копіювання файлів і папок користувачі можуть записувати фото, відео та інші матеріали на оптичні диски CD, DVD або Blu-ray, а також відновлювати пошкоджені файли з допомогою Nero RescueAgent.

Другий пакет, утиліта Green Button, знижує енергоспоживання і продовжує термін служби накопичувача завдяки автоматичного перекладу дисків серії Verbatim Store `n` Go в режим сну через запрограмований проміжок часу або по клацанню користувача по піктограмі Green Button на робочому столі.