Nvidia представила графічний процесор для ноутбуків

278

Nvidia представила графічний процесор нового покоління Nvidia ION, покликаний забезпечити нетбукам десятикратну швидкість обробки графіки в порівнянні зі стандартними моделями і час автономної роботи до 10 годин завдяки технології Nvidia Optimus.

Новий графічний процесор ION значно перевершує базову графіком нетбуків, забезпечуючи багатий HD медіа контент в іграх, фільмах та Інтернет-відео. Порівняно з нетбуками з інтегрованою графікою Intel, моделі на ION вміють плавно відтворювати потокове відео з високому дозволі з таких сайтів, таких як YouTube, і популярні ігри, такі як World of Warcraft.

Нові нетбуки ION також підтримують широко визнану технологію Nvidia Optimus, яка автоматично вибирає найбільш відповідний графічний процесор для поточного додатка і непомітно переносить навантаження або на дискретний GPU Nvidia, або на інтегровану графіку Intel.

Цього літа на ринок надійдуть понад 30 продуктів на базі нового GPU ION, включаючи нетбуки, неттопи, barebone-системи, материнські плати і дискретні відеокарти. Моделі Acer Aspire One 532G (10″) і ASUS 1201PN (12″) стануть першими ластівками на новому поколінні ION серед нетбуків. Неттопи але ION наступного покоління будуть представлені моделями ASUS EeeTop 2010PNT і Lenovo C200. Скоро і інші партнери компанії випустять свої продукти на ION – це AOpen, AsRock, Asus, Foxconn, Giada, J&W, Jetway, Pegatron, POV, Shuttle і Zotac.