Samsung представив LED-телевізори серій 4000 і 5000

444

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку тонкі LED-телевізори серій 4000 і 5000.

Нові LED-телевізори Samsung серії 4000 відрізняються високою якістю картинки, яке забезпечується технологією торцевого підсвічування Edge LED і функцією Wide Color Enhancer Plus. Це дозволяє домогтися повної гами максимально реалістичних квітів. Серед LED-телевізорів серії 4000 вперше представлені моделі з невеликою діагоналлю — 19, 22 і 26 дюймів. Завдяки компактним розмірам вони ідеально підійдуть для невеликих приміщень, наприклад, кухні, кабінету або дитячої.

Серія 4000 від Samsung володіють розвиненими мультимедійними можливостями. Так, завдяки наявності двох вбудованих USB-портів і функції USB 2.0 Movie користувачам більше не доведеться підключати комп’ютер або записувати дані на диск, щоб подивитися улюблене цифрове відео на екрані телевізора. Досить підключити будь-який USB-носій інформації (USB флеш-накопичувач, жорсткий диск, MP3-плеєр, цифрову камеру) і насолоджуватися переглядом цифрових відеозаписів або прослуховуванням музичних файлів. Крім того, представлені LED-телевізори Samsung оснащені декількома роз’ємами HDMI, які дозволяють без стискування даних імпортувати контент з різних сумісних цифрових пристроїв. А завдяки технології Anynet+ користувачі зможуть управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

Нова серія 5000 LED-телевізорів Samsung, представлена моделями з діагоналлю від 32 до 46 дюймів, є логічним продовженням серії 4000. Увібравши в себе всі переваги молодшій серії, моделі з лінійки 5000 дозволяють насолодитися яскравим і насиченим зображенням у форматі Full HD (1080p), яке забезпечує потужний відеопроцесор HyperReal Engine. Завдяки підтримці Full HD формату користувачі зможуть дивитися фільми, серіали, телепередачі та спортивні програми в найвищій якості, доступному на сьогоднішній день. Також LED-телевізори серії 5000 оснащені фірмовою технологією Ultra Clear Panel, яка забезпечує поліпшену передачу чорного кольору і значно скорочує відблиски від зовнішнього освітлення.

Крім того, нові LED-телевізори серії 5000 оснащуються функцією AllShare. Використовуючи DLNA-з’єднання, можна створити домашню мережу між всіма сумісними пристроями і, приміром, обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами чи переглядати на екрані телевізора документи, надіслані з ноутбука або комунікатора. А підключивши мобільний телефон до AllShare, користувачі не пропустять важливий дзвінок або SMS завдяки тому, що вони також будуть відображатися на екрані LED-телевізора.

Телевізори серій 4000 і 5000 виконані в елегантному чорному кольорі з відтінками червоного (Rose Black), а 22-дюймова модель серії 4000 (UE22C4010) випускається так само і в білому корпусі.

Нові моделі LED-телевізорів забезпечують широкі можливості для інсталяції — споживачі можуть додатково придбати зручний настінний кронштейн, а для моделей з діагоналлю 37 дюймів і більше серії 5000 опціонально доступна стильна підлогова стійка.

Дотримуючись концепції Planet First, компанія Samsung при виготовленні телевізорів серії 4000 і 5000 використовує матеріали і технології, що завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Нові моделі відповідають таким екологічним і енергетичним стандартам, як EnergyStar 4.0.

Рекомендована роздрібна ціна на моделі LED-телевізорів серії 4000 – від 18 тис. руб., на моделі серії 5000 – від 34 тис. руб.